Instagram
Skype
WeChat

هدف این شرکت، تولید داروهای گیاهی و فرآورده های بهداشتی آرایشی طبیعی بر اساس طب سنتی و یافته های علمی جدید از گیاهان دارویی با بالاترین کیفیت و کمترین عوارض جانبی می باشد. چشم انداز این شرکت، تبدیل شدن به یکی از صادرکنندگان برتر کشور در زمینه داروهای طبیعی و گیاهی  تا سال 1400 است.

استفاده از گیاه زنجبیل سابقه طولانی در طب سنتی اسلامی دارد که به عنوان ترکیب ضد التهاب در درمان بیماری های اسکلتی-عضلانی در طب سنتی استفاده می شود. زنجبیل به عنوان داروی گرم در انواع بیماری های از جمله درمان فشار خون پایین، سنگ مثانه، کنترل درد، قاعدگی دردناک زنان بسیار موثر بوده و نیز دارای اثرات ضدتهوع، ضدباکتریایی و ضدقارچی است.درمان آسم، روماتوئید، بیماری های عصبی، دیابت، یبوست، زکام، بیماری حرکت، التهاب لثه و دندان درد از دیگر اثرات مفید این گیاه می باشد. در طب اسلامی زنجبیل برای هضم غذا و نرمی شکم  و همچنین برای درمان ضعف بینایی ناشی از رطوبت توصیه شده است.

نقش زنجبیل در کنترل سرطان: خاصیت ضد توموری و ممانعت کنندگی تکثیر سلول های سرطانی این گیاه برسی شده که به خاطر دارا بودن جینجر وشوگائول در درمان بیماری سرطان بسیار موثر می باشد.

زنجبیل در کنترل بیماری های تنفسی: این گیاه به دلیل داشتن جینجر درکاهش تولید نیتریک اکساید نقش داشته(نیتریک اسکاید در اتساع بیماران آسمی نقش دارد) که درنتیجه باعث کاهش حساسیت بدن و کنترل این بیماری میشود.

نکته قابل توجه در مصرف این این گیاه این است که دوز دارویی آن باید رعایت شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست