Instagram
Skype
WeChat

هدف این شرکت، تولید داروهای گیاهی و فرآورده های بهداشتی آرایشی طبیعی بر اساس طب سنتی و یافته های علمی جدید از گیاهان دارویی با بالاترین کیفیت و کمترین عوارض جانبی می باشد. چشم انداز این شرکت، تبدیل شدن به یکی از صادرکنندگان برتر کشور در زمینه داروهای طبیعی و گیاهی  تا سال 1400 است.

اختلال در فكر

گاهى انسان دچار ضعف فكرى شده و نمى‏تواند درباره‏ ى چيزى فكر كند و قدرت تفكر در هر زمينه را از دست مى‏دهد. اين مورد بيشتر در اثر اختلال در مركز حافظه، همچنين به علت جمع شدن مواد غير طبيعى يا تغيير مزاج آن محل به علت جذب نامطلوب يا به علل فشار يا هر عاملى ديگر كه بتواند روح نفسانى را مشوش گرداند به وجود مى‏آيد. مثلا اگر رطوبت بر بدن غلبه كند، سنگينى در وسط سر حس مى‏شود كه با اختلال فكر توأم است. لذا برحسب علت به وجود آمده بايد درمان را شروع كرد تا تعادل بدن و در نتيجه تعادل فكرى برقرار شود. براى درمان مى‏ توان از داروهاى مرخى (شل‏كننده) به عنوان ماليدنى و ضماد كردن استفاده كرد.

در اين بيمارى ضعف يا نقص يا بطلان در قوه‏ ى تخيل به وجود مى ‏آيد. عمل تخيلات بدين طريق است كه ادراك و حس مشتركى كه در صورهاى مختلف به دست آمده است، اگرچه از نظر غائب باشد بتواند به خاطر آورد و در انبار تخيلات تجسم نمايد.

  • آثار ضعف تخيلات بدين‏گونه است كه بيمار كمتر خواب مى‏بيند و در صورتى كه خواب ببيند كمتر به خاطر مى‏سپارد. اما بطلان و زايل شدن يا از دست دادن تخيلات آن است كه شخص به‏ طور كلى خواب نمى‏بيند و اگر هم خواب ببيند نمى‏تواند هيچ‏گونه خاطره‏اى از آن را به ياد آورد. اين‏گونه افراد هنگامى كه كسى را ببينند مى‏ شناسند و پس از اينكه آن شخص از ديدگانشان پنهان شد ديگر نمى‏ توانند او را به خاطر آورند. يا مثلا فراموش مى‏كنند كه چه كرده يا چه كارى انجام داده‏ اند.
  • نوع ديگر اين بيمارى (اختلال در تخيلات) اين است كه آنچه وجود ندارد به خاطرش مى‏ رسد و به طريقى وجود آن را حس مى‏كند. مثلا به فكرش مى‏ رسد كه آدمى دو سر يا يك اسب كه نيمى از آن آدم و نيم ديگر اسب بوده و يا كله‏ ى شير يا حيوان ديگرى را در صندوق يا كمدش در منزل پنهان كرده است، يا ميخ در غذاهايش ريخته ‏اند و يا وجود شبح در تصورش جلوه مى‏كند و يا به فكرش مى‏ رسد كه آدمى برومند است و امثال اينها. اين حالت بيشتر در مزاج‏هاى صفراوى يا مزاج‏هاى گرم شديد پديد مى‏آيد.

منبع: دائرة المعارف گياه درمانى ايران، ص:95

شرکت فراطب جهت درمان مشکل فوق داروهای ذیل را پیشنهاد می کند:

شربت رساطب فراطب

شربت اسطوخودوس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست